Виготовлення пластикових виробів:

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ!

Компанія KRAFT спеціалізується на виготовленні виробів з полімерних матеріалів. На сьогоднішній день пластик все активніше витісняє альтернативні матеріали для виготовлення ємностей і комплектуючих для виробництв будь-яких напрямків. Це, в першу чергу пов’язано з універсальністю полімерних матеріалів. На відміну від металу пластик стійкий до 95% всіх речовин, які використовуються в природі. Відсутність окисних і корозійних процесів дозволяє експлуатувати пластикові вироби значно довше, вони не втрачають своїх властивостей.

Завдяки багаторічним науково-дослідним роботам з пластиком, який використовують для виробництва в ротаційному формуванні, виділяються не тільки стандартні поліетилен і поліпропілен, але і матеріали з особливими властивостями: негорючі, стійкі до висококонцентрованих кислот, удароміцні, з підвищеною гнучкістю тощо.

Наше підприємство працює з провідними європейськими заводами, які спеціалізуються на сировині потрібній для нашої продукції. Завдяки цьому ми можемо виготовити для Вас вироби, що відповідають абсолютно всім вимогам щодо якості і міцності.

У підрозділі продукція Ви зможете ознайомитися з переліком стандартної продукції, виробленої нашим заводом. Також ми можемо виготовити будь-який вироб по Вашим ескізам під замовлення.

 

Повний прайс продукції