Технологія

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ!
 

 

Ротаційне формування – процес формування пластичної маси в готовий виріб за допомогою обертання рото-форми в різних площинах при високих температурах.

Початковим етапом у виробництві за допомогою методу ротаційного формування є виготовлення рото-форми, яка представляє собою шкаралупу майбутнього виробу, вилитого в пластиці або іншому матеріалі, здатному до формування. Готову форму поміщають на шпиндель (руку) формувальної машини.

 

 

Процес ротаційного формування має чотири стадії. Задану кількість пластичного матеріалу в порошкоподібному або рідкому вигляді поміщають в порожнину форми.

 

 

 

Одночасно відбувається обертання форми в двох напрямках і форма переміщається в камеру нагріву (ротаційну піч). Після закінчення часу, що визначається програмою індивідуально для кожного з виробів, форма витягується з печі нагріву і переміщується в камеру охолодження. Після цього форма подається на платформу для розмикання і вилучення готового виробу.

Готові вироби проходять передпродажну підготовку:

  • Обрізаються всі надлишки формувальної маси
  • Прорізаються технологічні отвори
  • Вироби упаковуються в плівку.

 

 

 

Ротаційно-формувальний ПЄ застосовується для виробництва багатьох виробів, включаючи такі:

Промислові вироби: ємності циліндричні, контейнери, тара, палети, автомати, які торгують газетами і журналами, корпуси для відеоігор, ящики для інструментів, деталі верстатів, контейнери для транспортування, сміттєві баки, корпуси насосів, септичні резервуари, каналізаційні аератори, підйомні пристрої, футляри для приладів, манекени, касові термінали, стелажі для викладки товару, тимчасові укриття, навіси, салатні стійки, сітки, навігаційні плавучі засоби, пересувні туалети, піддони для збору трави, контейнери для компостування.

Транспорт: ящики для перевезення на платформі вантажівки, інструментальні ящики, повітропроводи, паливні ємності, макети для аварійних випробувань, акумуляторні ящики, мотоциклетні бардачки, дорожні знаки, огородження, бампери, автомобільні двірники і огорожі для захисту від тварин.

Споживчі товари: столи, стільці, ліжка, парти, лавки, ємності для напоїв і контейнери для харчових продуктів, сівалки, урни, вази, п’єдестали, поштові скриньки, будки.

Сфера розваг: басейни для веслування, пісочниці, оснащення для ігрових майданчиків, гребні шлюпки, моторні та вітрильні човни, байдарки і каное, будиночки для ігор, оснащення для боулінгу, ящики для зберігання іграшок, дитячі спортивні коляски, дитячі конячки, покриття для автофургонів, приналежності для занять спортом, м’ячі всіх типів і розмірів.

Сільське господарство: ємності для зберігання води, годівниці і поїлки для тварин, тракторні кабіни, секції комбайна, зернові бункери, ємності для пального, добрив і отрутохімікатів.

 

Повний прайс продукції

 

Leave a Reply