Про компанію

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ!

 

 


 

Виробниче підприємство KRAFT об’єднує в собі декілька напрямків діяльності, спрямованих на розробку і виготовлення високоякісної продукції, що відповідає міжнародним стандартам, в тому числі виробництво пластикових ємностей. Йдучи в ногу з часом та будучи заводом-виробником, особливу увагу ми приділяємо науково-технічному розвитку та відповідності продукції жорстким вимогам якості.

Окремим підрозділом нашого підприємства є відділ, який займається виготовленням пластикових ємностей за індивідуальними кресленнями замовників. Даний підрозділ об’єднує в собі конструкторський відділ, відділ підготовки проектів і безпосередньо виробничий відділ. Наші фахівці на найвищому рівні реалізують будь-який Ваш проект, врахують всі вимоги і побажання. Якщо Вас цікавить придбання стандартної продукції, то з широким асортиментом резервуарів Ви зможете ознайомитися в каталозі нашого заводу. Окрім виготовлення пластикових баків, ми займаємося розробкою металевих конструкцій, опор, мішалок, комплектуючих будь-якої складності.

Для Вашої зручності ми здійснюємо доставку в Київ, Харків, Львів, Одесу, Запоріжжя та в будь-який інший куточок України.

Якщо Ви зацікавлені в придбанні резервуарів для промисловості, то інженери нашого заводу розроблять креслення виробів, що відповідають всім вимогам.

Виготовляючи поліетиленові вироби за індивідуальними замовленнями, наше підприємство бере на себе гарантії якості та функціональної відповідності готового продукту. Основним підтвердженням високого рівня роботи є відгуки наших клієнтів.

 

Завантажити каталог продукції