Розробка креслень, розрахунок на міцність, підбір матеріалу

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ!

Запорукою виготовлення високоякісної продукції є точність та професіоналізм на стадії проектування готового виробу. На базі нашого підприємства працюють провідні фахівці з проектування, розробки, дизайну та моделюванню готових виробів.
Перш, ніж перейти безпосередньо до виготовлення запланованого продукту, крім розробки креслень, модель майбутнього виробу прораховується на міцність і підбирається відповідний матеріал, який є найбільш підходящим для даного виробу. При підборі матеріалу враховується ряд факторів, пов’язаних з формою виробу та з характеристиками. Неправильно підібраний матеріал може призвести до незаформованності елементів виробу, виїмок, технологічних посадочних місць, а також до нерівномірної усадки. Всі ці моменти мають дуже велике значення. Для кожного виробу повинен використовуватися свій індивідуальний матеріал. У такому, складному процесі, як ротаційне формування не допускається принцип «шаблонності» при виборі матеріалу.
Наше підприємство активно відстежує розвиток ротаційного формування, звертає увагу на нові матеріали, вивчає нові можливості. При підборі матеріалу ми звертаємося до фахівців з Великобританії. Це забезпечує Клієнтам впевненість в отриманні кінцевого продукту, який відповідає його запитам.

 

Повний прайс продукції